Rajsport zmienia nazwę. Od dzisiaj to Aktywnywyjazd.pl -
aktywny wyjazd

Rajsport zmienia nazwę. Od dzisiaj to Aktywnywyjazd.pl

27 marca 2019
Aktualności

W dniu 3 marca obchodziliśmy mały jubileusz. Otóż „Rajsport” już od czterech lat działa na rynku. W tym czasie spędziliśmy wspólnie na stokach w Beskidzie Śląskim, jak również w Alpach w regionie narciarskim Tuxertal, ponad 4.200 godzin. W tym ważnym dniu, chcemy podziękować wam wszystkim, każdemu z osobna za to, że jesteście z nami.

Dlaczego zmiana Rajsport na Aktywny Wyjazd?

Wielu z was korzysta z naszych usług od samego początku sezonu w 2015 roku. Nasz urodzinowy prezent to bardzo ważna informacja, nad którą pracowaliśmy prężnie już przynajmniej od roku.” Rajsport” ze szkółki narciarskiej ewoluował do statusu organizatora turystyki i w związku z tym z przyjemnością ogłaszamy że” Rajsport” od dziś będzie funkcjonować jako „AKTYWNYWYJAZD.PL”

Nowa strona i nowa oferta aktywnych wyjazdów

Serdecznie zapraszamy na naszą nową stronę internetową, gdzie można zapoznać się z naszą nową, dużo szerszą ofertą szkoleń, oraz wyjazdów narciarskich i rowerowych w Alpy. Niespodzianką oraz nową ofertą, są rejsy po wodach Chorwacji, również połączone z „live-cooking”, podobnie jak nasze zimowe wyjazdy na narty w Alpy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

seventeen + eight =

Zadzwoń teraz