Współpraca Tommy Cafe i Aktywny Wyjazd.pl - Aktywnywyjazd.pl
narciarski wyjazd kawa

Współpraca Tommy Cafe i Aktywny Wyjazd.pl

24 czerwca 2019
Aktualności, Narty w lecie

Często wracamy do wspomnień z zeszłego sezonu. Smaczne jedzenie, dobre wino oraz uśmiechnięte twarze naszych gości. Wspólne ujeżdżanie desek zjazdowych, freeridowych oraz skiturowych. Wypady na rowerach elektrycznych w nieznane zakamarki Alp Tyrolskich. Jedyne, czego nam tylko brakowało, to dobra kawa. Idąc tym tropem, postanowiliśmy , że od sezonu 2019/20 będziemy pić tylko smaczną kawę. Wyjazd narciarski i kawa – co je łączy?

Dobra kawa idealnym towarzyszem narciarskiego wyjazdu – wyjazd narciarski i kawa to idealne połączenie

Otóż musi pochodzić z dobrej plantacji. Jej ziarna muszą być odpowiednio selekcjonowane. Idealna kawa jest obowiązkowo palona co najwyżej kilka tygodni przed spożyciem i oczywiście musi być świeżo zmielona. Jeśli te wszystkie wymagania zostaną spełnione, nasza kawa będzie mieć intensywny aromat i wyrazisty smak. Skąd to wiem? Wiem ponieważ już od kilku lat delektuję się taką kawą z palarni kawy Tommy Cafe, dlatego postanowiłem zwrócić się właśnie do nich z prośbą o nawiązanie współpracy.

aktywny wyjazd kawa

Współpraca Aktywnywyjazd.pl z Tommy Cafe

Teraz już oficjalnie możemy poinformować, że na naszych aktywnych, narciarskich wyjazdach, będziemy pić wyjątkową kawę, którą będziemy parzyć na kilka sposobów. To jeszcze nie wszystko! Tommy Cafe komponuje własne mieszanki herbat, które również będą nam dostarczać tuż przed wyjazdem. Już na pierwszym spotkaniu z Panem Mateuszem Jonkowskim , które odbyło się w siedzibie firmy, dowiedziałem się wiele ciekawych informacji na temat gatunków i rodzajów kawy. Tą wiedzą będziemy się dzielić z Wami na naszych wyjazdach. Rozpoczęcie sezonu zaplanowaliśmy na początek listopada. Będziemy uzbrojeni w dobrą kawę pochodzącą z Gwatemali, Hondurasu oraz Indonezji. Nie zabraknie też degustacji z wyjątkowymi ziarnami kawy zwanej „Kopi Luwak”.  Jest to najlepsza, najrzadsza a zarazem najdroższa kawa na Świecie. Pochodzi z Indonezji, rośnie na Sumatrze. Pochodzi ona z tak zwanych  „dzikich zbiorów” , co wyróżnia ją z pośród innych kaw pochodzących z przemysłowych farm. Dzięki temu narciarski wyjazd kawa i dobre jedzenie to idealne połączenie.

Pierwsza taka współpraca w Polsce

narciarski wyjazd kawa

W związku z tym, śmiało mogę stwierdzić że „AktywnyWyjazd” jako jedyny w Polsce, ma przyjemność zaprosić naszych Gości na rozpoczęcie sezonu narciarskiego 2019/20 z degustacją kawy „Kopi Luwak”, na który serdecznie zapraszamy już drugiego listopada na lodowiec „Hintertuxer Gleschier” w Austrii.  W listopadzie, podobnie jak w poprzednim sezonie o nasze podniebienia zadba nasz medialny TopChef kuchni Ivo Violante. Jego wyśmienite dania będziemy popijać lampką dobrego wina, natomiast na koniec wraz z deserem , podamy kawę o wyjątkowych nutach smakowych. Zapoznaj się z naszą ofertą aktywnych wyjazdów, gdzie narciarski wyjazd kawa i dobra zabawa to elementy połączone.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

nineteen + eighteen =

Zadzwoń teraz