Skitouring Camp - "AktywnyWyjazd Skitouring Camp - COS-OPO Zakopane" - Aktywnywyjazd.pl
AktywnyWyjazd Skitouring Camp Zakopane

Skitouring Camp – “AktywnyWyjazd Skitouring Camp – COS-OPO Zakopane”

14 grudnia 2020
Campy, Eventy

Skitouring Camp to efektywna forma szkolenia. Narciarstwo wysokogórskie to dynamicznie rozwijająca się w Polsce forma spędzania wolnego czasu w górach. Na arenach międzynarodowych w zawodach Skialpinizmu ,polscy zawodnicy radzą sobie co raz śmielej, czego przykładem mogą być wyniki sportowe Iwonki Januszyk. Niewątpliwie ma to wpływ na świetną promocję tej dyscypliny sportowej u nas w kraju. W polskich górach już nikogo nie zaskakuje widok “narciarza turowego” , wędrującego nie w dół a w górę stoku. W związku z tym my również chcemy dołożyć swoją cegiełkę w propagowaniu “bezpiecznego narciarstwa wysokogórskiego” Dlatego właśnie zapraszamy na Skitouring Camp . Wystarczy tylko posiąść podstawową wiedzę oraz technikę , aby móc oddać się nowej pasji

„AktywnyWyjazd Skitouring Camp-COS-OPO Zakopane”

Termin – 26-28.03.2021

Miejsce – COS-OPO Zakopane

Organizator – „AktywnyWyjazd.pl”

Instruktorzy – Iwonka Januszyk oraz Grzesiek Dendys

Partnerzy – „COS-OPO Zakopane” „K2”

 

W tym sezonie wprowadzamy nowy produkt „AktywnyWyjazd Skitouring Camp”

 

AktywnyWyjazd stawia na Skitouring Camp

Utrudnienia jakie w tym roku towarzyszą fanom sportów zimowych , są nam wszystkim dobrze znane. Nadal nie wiadomo jak będą funkcjonować ośrodki narciarskie w Europie, dlatego z pewnościom ten sezon to szansa na wielki rozkwit dyscyplin sportów zimowych, do których uprawiania, nie potrzebna jest infrastruktura ośrodków narciarskich. Naszą odpowiedzią na ten trudny czas jest “Skitouring Camp” .Dlatego właśnie postanowiliśmy znaleźć odpowiedniego partnera , aby rozpocząć promocję narciarstwa wysokogórskiego( potocznie nazywanego skitouring), oraz narciarstwa biegowego w Polsce.

Baza noclegowa Skitouring Camp to COS-OPO Zakopane

Naszą ideą jest stworzenie „Campu” o wysokim standardzie, dlatego to przedsięwzięcie nie było łatwe do zrealizowania , szczególnie ze względu na bazę noclegową. Dlatego też związaliśmy się z najnowocześniejszym ośrodkiem sportowym w Polsce. Centralny Ośrodek Sportu – Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Zakopanym to nasza idealna baza noclegowa, którą do dyspozycji mamy wraz z całą infrastrukturą. Hale treningowe, siłownie, basen, ścianka wspinaczkowa, sale hiperbaryczne, sauny i przepiękne trasy biegowe to zaplecze treningowe jakie mamy do dyspozycji. Samo usytuowanie ośrodka jest rewelacyjne. Stąd blisko mamy w Tatry, gdzie w zależności od poziomu, grupy uczestników będą wychodzić na szkoleniowe wyprawy turowe do Tatrzańskiego Parku Narodowego.

Dlaczego warto wziąć udział w Skitouring Camp

Narciarstwo wysokogórskie może być przyjemne pod warunkiem, że jesteśmy dobrze przygotowani do uprawiania tej dyscypliny sportowej. Odpowiednie spakowanie plecaka oraz posiadane umiejętności, to kluczowe sprawy dające nam w górach poczucie bezpieczeństwa. Skitouring Camp dedykowany jest zarówno dla osób początkujących jak i zaawansowanych skitourowców. Już na początku trwania imprezy uczestnicy zostaną podzieleni na trzy nieduże grupy : początkujący, średniozaawansowani i zaawansowani. Taki podział umożliwi na prowadzenie zajęć na odpowiednim poziomie. Skitouring Camp został tak zorganizowany, aby przekazać odpowiednią wiedzę w teorii i praktyce.

Do współpracy w Skitouring Camp zaprosiliśmy Iwonkę Januszyk i Grześka Dendysa.

W myśl zasady „ucz się od najlepszych” postanowiliśmy związać się z wysoko wykwalifikowaną kadrą instruktorską. Skitouring Camp w Zakopanym poprowadzi „Dziewczyna nie do zdarcia” Iwonka Januszyk– porucznik Polskich Sił Powietrznych. Obecna zawodniczka Polskiej Kadry Narodowej w Skialpiniźmie. Na swoim koncie ma wiele osiągnięć sportowych. Uczestniczka Mistrzostw Świata, Pucharu Europy, oraz wielu innych prestiżowych zawodów. Kolejny instruktor prowadzący to doświadczony Grzesiek Dendys  Instruktor wykładowca SITN PZN, wielokrotny medalista Mistrzostw Polski i Pucharu Polski w carvingu, uczestnik zawodów skicrossowych, reprezentował Polskę na kongresach narciarskich w składzie Demo Team Polska SITN PZN. Wprawiony narciarz wysokogórski i miłośnik jazdy freeride – rider stajni Elan.

„AktywnyWyjazd- Skitouring Camp Zakopane” 26-28 marca 2021r.

Program imprezy:

26.03. piątek

10:00 – 11:30 -przyjazd i zakwaterowanie uczestników

11:30 – 12:30 – dopasowanie i wydanie sprzętu

12:30 – 13:00  – obiad

13:30 – 17:00 – pierwsze zajęcia w terenie ( podział na grupy)

17:00 – 18:00 – kolacja

18:15 – 19:15  – zajęcia teoretyczne

19:15 – 20:15 – wieczorek integracyjny

20:30 – 22:00 – sauna

28.03. sobota

7:00 – 7:30 – śniadanie

8:00 – 13:00 – zajęcia w terenie

13:00 – 14:00 – obiad

14:00 – 17:00 – zajęcia w terenie

17:00 – 18:00 – kolacja

18:15 – 20:00 – zajęcia teoretyczne

20:15 – 22:00 – sauna ( dla chętnych zajęcia na siłowni)

31.01. niedziela

7:00 – 7:30 – śniadanie

8:00 – 13:00 – zajęcia w terenie ( sprawdzian sprawnościowy)

13:00 – 14:00 – obiad

14:00 – 14:30 – zdanie sprzętu

Zakończenie Campu.

Przedstawiony program jest uzależniony od pogody.

 

 

 

AktywnyWyjazd Skitouring Camp – COS Zakopane – Cena 1350 pln

ZAWIERA:

– zakwaterowanie

– pełne wyżywienie

– ubezpieczenie

– kadra instruktorska

– wejście do TP

– sauna

– szkolenia

– wykłady

– rezydent

– voucher na zakupy w K2 

Ilość miejsc ograniczona max. 12 osób.

Jeśli masz jakieś pytania dzwoń 532996668

Rezerwację proszę zgłaszać na adres email:

biuro@aktywnywyjazd.pl

Do zobaczenia na Podhalu! Hej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

one × three =

Zadzwoń teraz