Showing all 7 results

 • „Startujemy sezon na wypasie” Hintertuxer Gletscher – 2-9.11.2019

  Jak co roku sezon narciarski 2019/20 zaczynamy początkiem listopada na lodowcu Hintertuxer. Tylko tutaj można udać się w poszukiwaniu sztruksiku. Co roku przed sezonem narciarskim, lodowiec przyciąga jak magnes zawodników z całej Europy.  Zazwyczaj początkiem listopada do dyspozycji mamy około 30-40 km. tras.

  680.00 Czytaj dalej
 • „Śnieżny Odjazd”- Penken na wypasie – 16-21.12.2019

  W dolinie Tuxertal pełny sezon rozpoczyna się 6 grudnia. Na jednym skipasie, możemy przemierzać 670 km. dostępnych tras. Dbając o wygodę gości, na wyjazd grudniowy z „live-cooking” , wybraliśmy Pensjonat z sauną,  znajdujący się tuż obok narotstrady ośrodka Eggalm-Tux-Lanersbach. Od stoku dzieli nas tylko 50 metrów.

  640.00 Czytaj dalej
 • „Rodzinne feriowanie” Penken -11-18.01.2020

  Ferie to idealny czas na aktywny wyjazd w Alpy z rodziną. W styczniu Region narciarski Zillertal/Tuxertal zamienia się w bajkową krainę śniegu. W tym okresie Czynne są wszystkie zimowe atrakcje. Naturalny oświetlony tor saneczkowy o długości 7 km.,czynny do 1 w nocy. Tor saneczkowy rollercoster. Tory do snowtubingu, dostępne dla wszystkich za darmo, oraz liczne snow parki ,dedykowane również dla najmłodszych.

  770.00 Czytaj dalej
 • „Biały zawrót głowy” Mayrhofen – 29.02-7.03.2020

  Marzec to idealny czas na odwiedzenie doliny Tuxertal. Czas powoli zwalnia, na stokach robi się coraz luźniej a my nadal możemy szusować po wszystkich dziesięciu ośrodkach na jednym skipasie. Ruszaj z nami do obiektu Ferienchaus z sauną, znajdującego się nieopodal stoku. Oprócz narciarstwa zjazdowego i szkoleń narciarskich, zapraszamy na skiturowe wyjścia w Alpy. Dolina Tuxertal to również istny raj do uprawiania freeridu.

  770.00 Czytaj dalej
 • „Na wiosennym puchu” Penken – 21-28.03.2020

  Koniec Marca w Tux to coraz dłuższe dni. Nadal można korzystać z wszystkich dobrodziejstw i atrakcji jakie oferują doliny Zillertal/Tuxertal .Nasz Ferienchaus, usytuowany około 50 metrów od nartostrady Eggalm, pozwoli zapomnieć o codziennych obowiązkach. Warsztaty „live-cooking”, czyli wyborna kuchnia TopChefa Ivo Violante, bar czynny codziennie wieczorem dostępny jedynie dla naszych gości, oraz sauna z zewnętrznym tarasem, z przepiękną panoramą na lodowiec Hintertuxer to gwarancja udanego urlopu w kameralnej atmosferze.

  770.00 Czytaj dalej
 • „Majóweczka na wypasie” Hintertuxer Gletscher – 3-9.05.2020

  Ośrodek Hintertuxer Gleschier w Austrii, to idealny kierunek na „narciarską majówkę”. Lodowiec położony na wysokości 3250 m. to gwarancja śniegu. Zazwyczaj w tym czasie do dyspozycji mamy 60 km. tras. Nasza baza noclegowa to malowniczo usytuowany Pensjonat Tyrolski w miejscowości Tux, z sauną oraz dużym tarasem, z którego można podziwiać wspaniałe widoki na dolinę i lodowiec Hintertuxer.

  650.00 Czytaj dalej
 • „Ostatnie szusy” – Hintertuxer Gletscher na wypasie 23.05 – 30.05.2020

  Po raz kolejny zapraszamy na aktywny wyjazd w Alpy do miejscowości Tux. To jedno z niewielu miejsc w Europie dające nam możliwość jeżdżenia na nartach oraz rowerach elektrycznych w trakcie jednego wyjazdu. W maju na lodowcu czeka na nas około 30-40 km. tras, natomiast w niższych partiach gór, znajdziemy około 800 km. sieci tras rowerowych dla każdego. Wybraliśmy turystykę na rowerach elektrycznych, ponieważ takie rozwiązanie daje nam możliwość przejechania dystansu około 80 km. dziennie. Tylko w taki sposób w krótkim czasie możemy podziwiać niezliczone widoki na okoliczne szczyty Alp.

  680.00 Czytaj dalej
PYTANIA? ZAMÓW ROZMOWĘ