Aktywny wyjazd, co to takiego? To pomysł na zabicie nudy! -

Aktywny wyjazd, co to takiego? To pomysł na zabicie nudy!

11 kwietnia 2019
Live cooking, Narty w lecie

Jesteśmy alternatywą dla osób zmęczonych hotelową nudą oraz zniechęconych masowymi wyjazdami organizowanymi przez biura podróży. Jako pierwsi w Polsce połączyliśmy wyjazdy narciarskie z kuchennymi warsztatami „live-cooking”, prowadzonymi przez medialnych szefów kuchni „Top Chef Polska”. Przygotowaliśmy kilka pomysłów na aktywny wyjazd.

W trakcie imprezy budujemy pozytywne relacje, staramy się dbać o wszystkie detale, dlatego właśnie nasze imprezy są organizowane z myślą o małych grupach maksymalnie 20 osobowych. Wspólne posiłki, zwłaszcza te wieczorne mocno zbliżają ludzi do siebie, natomiast wykwintne dania z wybornym winem, pyszną kawą oraz deserami, przeplatane ciekawymi rozmowami, niejednokrotnie przenoszonymi do sauny, tworzą niepowtarzalną atmosferę, która na zawsze pozostaje w pamięci naszych gości.

Aktywny urlop w Alpach – pomysł na aktywny wyjazd

Aktywny wyjazd to również niezwykle ciekawy sposób spędzania urlopu w Alpach. Narciarstwo zjazdowe, freeridowe oraz skiturowe łączymy z wycieczkami na elektrycznych rowerach górskich. Dziś śmiało możemy powiedzieć, że taka forma turystyki jest rewelacyjnym rozwiązaniem na złe warunki atmosferyczne panujące na stokach. Kiedy mgła uniemożliwia jazdę na nartach, wskakujemy na e-bike i ruszamy na liczne szlaki rowerowe. W ten sposób nie musimy marnować dni, a widoki, które oferują nam Alpy Tyrolskie, mocno rekompensują dzień bez nart. Ten pomysł tak bardzo przypadł naszym gościom do gustu, że postanowiliśmy wzbogacić naszą ofertę wyjazdów zimowych o imprezy poza sezonem. W ten sposób sezon narciarski z aktywnywyjazd.pl trwa cały rok, ponieważ wyjazdy na rowery elektryczne organizujemy raz w miesiącu od czerwca do października.

Nasza baza noclegowa podczas wyjazdów e-bike’owych znajduje się jedynie 15 minut drogi samochodem od całorocznego ośrodka narciarskiego Hintertuxer Gleschier, w związku z tym prawdziwi maniacy „szusowania” nie będą mieć problemu z wyskoczeniem na deski, nawet w lipcu czy sierpniu. W tym okresie na lodowcu temperatura waha się w okolicach 0 stopni w ciągu dnia, co pozwala na bardzo przyjemną jazdę, a daję moc niezapomnianych wrażeń, często odmiennych niż podczas zimowych wyjazdów.

Dla osób, które mieliśmy już przyjemność gościć na, przygotowaliśmy propozycję wyjazdu na rejs po wodach Chorwacji przed i tuż po sezonie letnim. W tym okresie jest zdecydowanie mniej turystów, dzięki czemu jeszcze bardziej cieszyć się można z obcowania z naturą. Jak przystało na aktywny wyjazd, taki rejs łączymy z turystyką na górskich rowerach elektrycznych, oraz wspaniałym jedzeniem, o które tradycyjnie zadbają wyjątkowi szefowie kuchni z programu TopChef Polska.

Specjalizujemy się również w organizowaniu imprez integracyjnych dla firm. Program przygotowywany jest specjalnie na indywidualne zlecenie z uwzględnieniem wymagań firmy zlecającej. Tego typu wyjazdy organizujemy wyłącznie w formie aktywnego spędzania czasu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

nineteen − two =

Zadzwoń teraz