K2 oficjalnym partnerem AktywnegoWyjazdu.pl w sezonie 2019/2020 -
marka k2 producent nart

K2 oficjalnym partnerem AktywnegoWyjazdu.pl w sezonie 2019/2020

7 września 2019
Aktualności

W 1961 roku w Stanach zjednoczonych w pobliżu Seattle, dwóch Panów Bill i Don Kirschner pokazali Światu pierwsze narty stworzone z włókna szklanego. W tym czasie inni producenci sprzętu , do produkcji nart używali drewna i aluminium. Już rok później Ci dwaj Panowie rozpoczęli produkcję nart pod nowym brandem K2. Dzisiaj K2 producent nart to marka z wielką tradycją i jakością wykonania.

Pierwszy model nosił nazwę Holiday i w erze nart drewnianych, technologicznie przewyższał konkurencję lekkością i trwałością. Od tamtej pory firma K2 wielokrotnie zasłynęła z innowacji technologicznych w branży, bardzo mocno wpisując się w karty historii rozwoju narciarstwa i dziś doceniana jest na całym Świecie.

 

Współpraca z marką K2

 

Dlatego właśnie z ogromną przyjemnością, w rosnącym gronie naszych partnerów, witamy firmę K2. Jesteśmy przekonani, że nasza współpraca również przyniesie nowe rozwiązania oraz standardy wyjazdów narciarskich, których jesteśmy organizatorem. Na dobry początek nasz pierwszy wyjazd jaki organizujemy na rozpoczęcie sezonu narciarskiego 2019/20 odbędzie się pod patronatem firmy K2, a co za tym idzie, nasi goście będą mogli przetestować narty zjazdowe, skiturowe, freeridowe  oraz deski snowboardowe z ostatniej kolekcji. Mamy również kilka pomysłów, których jeszcze nie zdradzimy. Wisienką na torcie naszej współpracy będzie wyjazd majowy, na którym będziemy dysponować najnowszą kolekcją sprzętu na sezon 2020/21.

Takie rozwiązanie przybliży naszym gościom różne kolekcje nart o różnym zastosowaniu i przeznaczeniu.  Damy wam możliwość posmakowania narciarstwa w różnych odsłonach. Oczywiście w szerokiej ofercie nart K2, znajdzie się sprzęt dla każdego narciarza, bez względu na poziom zaawansowania.

  • Dla odważnych zjazdowców mamy perełkę K2 Speed Charger MXCELL 14 TCxD. To prawdziwy demon prędkości. Do okiełzania tylko dla bardzo dobrze jeżdżących narciarzy. Mieliśmy już przyjemność testować tą nartę. Bardzo ładnie się prowadzi, idealna do średnich i długich skrętów.
  • Dla miłośników puchu, znajdzie się K2 Catamaran to narta przeznaczona do jazdy nawet w głębokim puchu. Jest tak zaprojektowana, aby dać nam dobrą stabilność i świetną zwrotność, świetnie unosi się w głębokim śniegu.
  • Dla aktywnych osób, chcących sprawdzić się w podchodzeniu, czyli skituringu, firma K2 przygotowała kolekcję nart Touring. Na rozpoczęcie przygody damy wam do przetestowania lekką nartę K2 Wayback 88.  Zaprojektowana tak, aby zarówno podchodzenie jak i zjazd , był bardzo przyjemny.

Na temat kolekcji sprzętu K2 producent nart , oraz najnowszych technologiach i rozwiązaniach, będziemy pisać jeszcze wiele.

Wspólnie z K2 , zapraszamy na aktywne wyjazdy w sezonie 2019/20

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

eight + 10 =

Zadzwoń teraz